Semináře

Odborné konference, workshopy a semináře zaměřené zejména na oblast ochrany životního prostředí a oblast dopravy, pořádá naše společnost již od roku 1996. Při přípravě odborných akcí spolupracujeme s odbornými firmami, ministerstvy, vysokými školami i akademickými pracovišti.
 

 • Kalendář akcí
  Semináře / Kalendář akcíNahlédnutím do kalendáře akcí zjistíte, které konference a semináře jsme již zařadili do plánu, kdy a kde se tyto akce uskuteční, a kliknutím na jejich názvy si otevřete nebo stáhnete cirkuláře, pozvánky a přihlášky se všemi detaily. Pro úplnost ponecháváme v kalendáři po určitou dobu také informace o akcích, které již byly realizovány.
   
 • Referenční listina
  Semináře / Referenční listinaReferenční listina obsahuje úplný soupis všech akcí, které jsme uskutečnili od r. 1996, kdy jsme začali organizovat semináře a konference. U každé akce najdete datum a místo jejího konání a informaci o počtu účastníků. Referenční listinou Vás chceme seznámit s výsledky naší činnosti.
   
 • Fotogalerie
  Semináře / FotogalerieNavštivte naši fotogalerii a připomeňte si akce a místa, které jste s námi navštívili. Podívejte se na výběr fotografií nejen z průběhu konferencí, ale také z doprovodného programu (ze společenských večerů, exkurzí, výletů atd.).  Pokud jste na žádné naší akci ještě nebyli, doufáme, že po návštěvě fotogalerie začnete o své účasti uvažovat.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

  Oddělení seminářů:

  Zelená linka: +420 800 13 11 13
  Telefon: +420 469 682 303-5
  E-mail: seminare(at)ekomonitor.cz
 
 
  Telefon: Mobilní telefon: E-mail:
  Bc. Petráková Kánská Klára 469 318 421 602 141 508 klara.kanska(at)ekomonitor.cz
  Michaela Halabrínová 469 318 422 702 148 819 michaela.halabrinova(at)ekomonitor.cz
  Pavla Hubená