Archiv aktualit

 • 06.12.2021

   

  Náplň práce: organizace odborných akcí a příprava odborných publikací včetně jazykových korektur

 • 25.10.2021

   

  Náplň práce: stanovování technologických postupů čištění pitných a odpadních vod, návrhy technologických postupů, zpracovávání příslušné dokumentace, kontrola dodržování technologických postupů

 • 01.04.2021

  Náplň práce: samostatné řízení vodohospodářských staveb (vodovody, kanalizace, ČOV, úpravny vody, revitalizace vodotečí atd.).

  Požadujeme: úplné středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání optimálně stavebního zaměření, zkušenosti s prací v oboru výhodou, samostatnost, organizační schopnosti, ŘP sk. B, znalost práce na PC.

  Nabízíme: práci v prosperující a zavedené firmě, možnost dalšího profesního rozvoje, odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity.

  Nástup možný ihned.

 • 19.02.2021

  Náplň práce: konstrukce strojů a zařízení pro čištění vod.

  Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, zkušenosti s prací v oboru a znalost technologických procesů čištění odpadních vod výhodou, časovou flexibilitu, ŘP sk. B, znalost programů Autocad a Inventor.

  Nabízíme: práci v prosperující a zavedené firmě, možnost dalšího profesního rozvoje, odpovídající mzdové ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, zaměstnanecké benefity.

  Nástup na uvedenou pozici je možný ihned.

  Bližší informace: Jiří Krňák, mobil: 725 073 545, e-mail: jiri.krnak@ekomonitor.cz.

 • 05.01.2021

  Náplň práce: obsluha vrtné soupravy, dodržování technologie vrtných prací dle dokumentace.

  Požadujeme: praxi v oboru, řidičský průkaz B, C a E, strojní průkaz výhodou.

  Nabízíme: práci v prosperující a zavedené firmě, možnost dalšího profesního rozvoje, odpovídající mzdové ohodnocení podle schopností a praxe, zaměstnanecké benefity, při pracovních cestách dle zakázek hrazené cestovní náhrady a poskytnutí ubytování.

  Nástup možný ihned.

  Bližší informace: David Chvojka, mobil: 724 117 613, e-mail: david.chvojka@ekomonitor.cz.

 • 05.01.2021

  Náplň práce: asistence při vrtání studní, zabezpečení pracoviště, zásobování materiálem, dokončovací práce na lokalitách.

  Požadujeme: praxe v oboru vítána, řidičský průkaz B, C a E výhodou.

  Nabízíme: práci v prosperující a zavedené firmě, možnost dalšího profesního rozvoje, odpovídající mzdové ohodnocení podle schopností a praxe, zaměstnanecké benefity, při pracovních cestách dle zakázek hrazené cestovní náhrady a poskytnutí ubytování.

  Nástup možný ihned.

 • 21.12.2020

 • 05.08.2020

  Popis činnosti: odběry a svážení vzorků všech typů vod, zeminy, atd.

  Požadujeme: optimálně úplé středoškolské vzdělání (obory chemického směru nebo oblastí životního prostředí výhodou), řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem, zkušenosti z oboru vítány.

  Nabízíme: práci v prosperující a zavedené firmě, možnost dalšího profesního rozvoje, platové ohodnocení podle dosažené praxe a schopností, zaměstnanecké benefity.

  Nástup je možný ihned.

 • 15.07.2020

  Popis činnosti: sváření nerezi a montáže firemních výrobků.

  Požadujeme: minimálně vyučení v technickém oboru, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem, svářečský průkaz a zkušenosti v oboru výhodou.

  Nabízíme: práci v prosperující a zavedené firmě, možnost dalšího profesního rozvoje, platové ohodnocení podle dosažené praxe a schopností, zaměstnanecké befenity.

  Nástup je možný ihned.

  Bližší informace: Mgr. Pavel Vančura, e-mail: pavel.vancura@ekomonitor.cz.

 • 15.07.2020

  Popis činnosti: vodoinstalační práce a montáže firemních výrobků.

  Požadujeme: minimálně vyučení v technickém oboru, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem, zkušenosti v oboru výhodou.

  Nabízíme: práci v prosperující a zavedené firmě, možnost dalšího profesního rozvoje, platové ohodnocení podle dosažené praxe a schopností, zaměstnanecké befenity.

  Nástup je možný ihned.

  Bližší informace: Mgr. Pavel Vančura, e-mail: pavel.vancura@ekomonitor.cz.

 • 29.04.2020

  PŘIJMEME HYDROGEOLOGA / INŽENÝRSKÉHO GEOLOGA

   

 • 07.04.2020

  PŘIJMEME PROJEKTANTA VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB

  Náplň práce: samostatná práce na vodohospodářských projektech.

  Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání odpovídající náplni práce, uživatelskou znalost práce na PC, samostatnost, řidičský průkaz skupiny B, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem.

  Nabízíme: práci v prosperující a zavedené firmě, možnost dalšího profesního rozvoje, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost ubytování, zaměstnanecké benefity.

  Nástup na uvedenou pozici je možný ihned.

 • 01.04.2020

  Momentálně máme volnou kapacitu dvou vrtných souprav. Jedná se o vrtnou soupravu Wirth B1A na kolovém podvozku Mercedes s jádrovým vrtáním do 10 metrů nebo vrtáním ponorným kladivem do 100 metrů, a lehkou vrtnou soupravu HVS 245 na pásovém podvozku s jádrovým vrtáním nebo vrtáním ponorným kladivem do 70 metrů. Vhodné (krom provádění inženýrskogeologických průzkumů) pro budování nových zdrojů vody, vrtání studní, atd.

  Kontakt pro zájemce: 469 682 303-5, zelená linka 800 13 11 13, ekomonitor@ekomonitor.cz.

 • 01.04.2020

  Společnost Bioanalytika CZ nabízí dezinfekci pro ochranu před koronavirem! Dezinfekce je míchaná ze směsi čistého lihu, glycerolu a peroxidu vodíku, vše doplněné převařenou vodou, v přesně daných poměrech, podle doporučení WHO a s povolením Ministerstva zdravotnictví. Takto umíchaná dezinfekce má kromě baktericidních i virucidní účinek, takže je vhodná přesně pro ochranu před koronavirem. A na rozdíl od řady komerčně dodávaných přípravků se jedná se o silně koncentrovaný produkt.

  Kontakt pro zájemce: Ing. Markéta Dvořáčková, 725 730 646, marketa.dvorackova@bioanalytika.cz.

 • 25.03.2020

  Ministerstvo

  20.03.2020

  Ministerstvo životního prostředí umístilo dne 19. března na své internetové stránky informaci o odložení ohlašovacích povinností pro soukromou i veřejnou sféru o tři měsíce. Tyto povinnosti nelze odložit plošně, proto MŽP vydalo pokyn České inspekci životního prostředí, aby za nesplnění ohlašovacích povinností (týká se např. souhrnných údajů podle zákona o odpadech, ročních zpráv o plnění povinností zpětného odběru elektroodpadu, baterií a pneumatik apod.), které měly termín v březnu a dubnu 2020, neukládala až do 30. června 2020 žádné sankce.

 • 20.03.2020

  Národní referenční centrum pro hygienu půdy a odpadů konstatuje, že dosud (18. březen) neexistuje žádný důkaz, že by došlo k nakažení či přenosu viru COVID-19  přímým nechráněným kontaktem během nakládání s infekčním, především zdravotnickým odpadem.

 • 12.03.2020

  Dovolujeme si Vás informovat, že v souvislosti s opatřeními proti koronaviru budou jarní termíny konání seminářů přesunuty na podzim 2020. O podrobnostech budeme všechny přihlášené účastníky a zájemce o semináře včas informovat. Prosíme o pochopení pro mimořádná opatření v mimořádné situaci.

  Tým seminářů a konferencí Ekomonitor

 • 02.03.2020

  Dne 28. února 2020 zveřejnilo Národní referenční centrum pro pitnou vodu Státního zdravotního ústavu stanovisko k otázce možného přenosu koronaviru SARS-CoV-2 pitnou vodou. Ve stanovisku NRC konstatuje, že je nepravděpodobné, že by se koronavirus mohl dostávat do zdrojů surové vody, neboť polovina zdrojů v ČR jsou zdroje podzemní a většinu povrchových zdrojů tvoří chráněné vodárenské nádrže na horních tocích řek. Navíc jsou respirační viry citlivé k dezinfekci chlorem i UV zářením.

 • 02.03.2020

  Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo výzvu č. 1/20 pro příjem žádostí o poskytnutí finančních prostředků z Programu péče o krajinu. Výzva se týká podprogramu B (zlepšování dochovaného přírodního a krajinného prostředí) a C (zabezpečení péče o ohrožené a handicapované živočichy).