Nabídka pracovních pozic

PŘIJMEME VRTMISTSTRA A PRACOVNÍKA VRTNÉ SOUPRAVY

Požadujeme: u vrtmistra SŠ vzdělání technického směru, ŘP skupiny B,C, zkušenosti v oboru výhodou

Náplň práce: budování průzkumných vrtů a zdrojů vody

Nástup ihned, odměňování - motivační systém odvislý od počtu odvrtaných metrů

Bližší informace: pavel.vancura@ekomonitor.cz, tel. 469 682 303 -5

 

PŘIJMEME SVÁŘEČE PLASTŮ

Požadujeme: minimálně vyučení v technickém oboru, ŘP skupiny B, zkušenosti v oboru výhodou, svářečský průkaz výhodou

Náplň práce: výroba plastových výrobků a jejich montáž

Nástup ihned

Bližší informace: pavel.vancura@ekomonitor.cz, tel. 469 682 303 -5

 

HLEDÁME TECHNOLOGA VODOHOSPODÁŘSKÝCH PROJEKTŮ

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru. Praxe v oboru vodohospodářských staveb podmínkou.

Odborné znalosti: vodní hospodářství – fungování, organizace, součásti, principy, legislativa; vodní stavby a vodní díla – znalost technologií úpravy vod a technologií ČOV; technologické stavební postupy.

Náplň práce: zpracování nabídek technologických částí vodohospodářských staveb; zpracování poptávek – kontakt s obchodními partnery; technická příprava ve fázi nabídky; technická příprava ve fázi výroby; kontakt s investorem a projektantem; ekonomické vyhodnocování projektů; posouzení projektové dokumentace s dopadem na realizační stránku stavebního procesu.

Nabízíme: práci ve stabilní a perspektivní české společnosti, která na trhu existuje již 25 let, zaměstnanecké benefity, profesní růst.

Nástup na uvedenou pracovní pozici je možný ihned.

Kontaktní osoba: Josef Filipczyk, mobil: 724 758 474, e-mail: josef.filipczyk@ekomonitor.cz

 

PŘIJMEME SPECIALISTU V OBLASTI OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Náplň práce: zpracování dokumentací EIA a dalších dokumentů souvisejících s ochranou ŽP (případně jejich dílčích částí), konzultační a poradenská činnost v oboru ochrany ŽP.

Požadavky: vysokoškolské vzdělání (nejlépe v oboru), MS Office, GIS nebo grafický software, řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ středně pokročilá, technické myšlení, zodpovědný přístup a loajalita, schopnost formulovat odborné texty, výhodou znalost stavebního práva a legislativy související s ochranou ŽP (EIA, IPPC, odpadové hospodářství, chemické látky, ochrana vod a ovzduší, ochrana před hlukem, ochrana přírody, prevence závažných havárií, ekologická újma aj.).

Nabízíme: práci v prosperující a zavedené firmě, možnost dalšího profesního rozvoje, mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání, schopností a praxe, zaměstnanecké benefity.

Nástup na uvedenou pracovní pozici je možný ihned.

Bližší informace: Mgr. Pavel Vančura, e-mail: pavel.vancura@ekomonitor.cz

 

PŘIJMEME PROJEKTANTA

Náplň práce: projekční práce na projektech sanací starých ekologických zátěží a jiných ekologických staveb, podílení se na realizaci těchto staveb, rozpočtování, zpracovávání mapových podkladů a grafických příloh pro zprávy z oblasti životního prostředí, spolupráce na dalších zakázkách v oblasti působení společnosti

Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření, uživatelskou znalost práce na PC, software AUTOCAD, COREL, GIS, KROS, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme: práci v prosperující a zavedené firmě, možnost dalšího profesního rozvoje, mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání, schopností a praxe, zaměstnanecké benefity.

Nástup na uvedenou pracovní pozici je možný ihned.

Bližší informace: Mgr. Pavel Vančura, e-mail: pavel.vancura@ekomonitor.cz

 

HLEDÁME HYDROGEOLOGA

Náplň práce: řešení projektů s tímto zaměřením: optimalizace využití stávajících zdrojů podzemní vody, vyhledávání zdrojů pitné vody a stanovení jejich vydatnosti a kvality, povolení k nakládání s vodami (převod na vodní dílo), zpracování projektové dokumentace dle zákona č. 183/2006 Sb., studie vlivů vodohospodářských úprav na režim podzemních vod, bilance zásob podzemní vody, zpracování hydrogeologických posudků a studií, služební cesty po celé ČR.

Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru, praxe min. 1 rok na obdobné pozici, znalost software Corel, AutoCAD, Surfer, MODFLOW (dovednost matematického modelování), osvědčení MŽP pro geologické práce – sanace, hydrogeologii či inženýrskou geologii výhodou, vysoké pracovní nasazení a samostatnost.

Nabízíme: práci ve stabilní a perspektivní společnosti, kvalitní pracovní zázemí a možnost osobnostního rozvoje, zaměstnanecké benefity - osobní vůz, navýšení počtu dnů dovolené.

Kontaktní osoba: Mgr. Petra Moučková, mob.:724 237 619 e-mail: petra.mouckova@ekomonitor.cz