Dnes je Světový den vody

22.03.2024

Dnes se po celém světě oslavuje Světový den vody, který má připomínat důležitost vody pro celou naši planetu. A tématem roku 2024 je „Voda pro mír“.

S trochou nadsázky bychom se mohli ptát, jestli si pro inspiraci k letošnímu mottu nepřišli přímo do naší firmy: není to totiž tak dávno, co jsme vyrobili a také instalovali kontejnerové úpravny vody ve válkou sužovaných oblastech v Sýrii, a teď aktuálně nám velkou část dvora zabírají kontejnery, z nichž připravujeme úpravny vody pro teď zrovna válkou zasaženou Ukrajinu.

Úplně bez nadsázky ale můžeme říci, že naše společnost nabízí dlouhodobě širokou škálu služeb i výrobků právě pro oblast nakládání s vodami, a to jak u zdrojů vod podzemních, tak i vod pitných a odpadních. Takže umíme budovat nové zdroje vody, vyrábět technologie úpravy vody, stavět vodovody, kanalizace, čistírny odpadních vod, vodojemy a další vodohospodářské stavby, projektovat vodní a vodohospodářské stavby, navrhovat a vyrábět plastové výrobky pro hospodaření s vodou a spoustu dalšího. Celou naši nabídku najdete na našich webových stránkách a budeme se těšit, pokud se i vy stanete naším spokojeným zákazníkem.

Obrázek je ilustrační a je úplně čerstvě pořízený v chrudimském parku Střelnice, kde jsme před pár lety prováděli revitalizaci tamního náhonu.

Zpět na aktuality
Dnes je Světový den vody

Kontakt & Poptávka

+420 469 682 303-5

+420 800 13 11 13

ekomonitor@ekomonitor.cz

Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.

Píšťovy 820, 537 01 Chrudim III (mapa)

IČ: 15053695 / DIČ: CZ15053695

ISDS: 3v8a5db

Kompletní kontakty

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: