Přepravky pro převoz zvířat pro záchrannou stanici Pasíčka

08.07.2024

Naše plastikářská výroba se obvykle zaměřuje především na nakládání s pitnými a odpadními vodami nebo výrobky se sanačním a dekontaminačním určením. Mezi naše standardní výrobky tak patří čistírny odpadních vod, septiky, nádrže a jímky, odlučovače tuků a ropných látek, šachty na vrty a vodoměry, ale i speciální nádrže pro sanační technologie, úpravny vody, horizontální provzdušňovače nebo stripovací věže.

Tentokrát ale naše dílna dostala zakázku daleko "fajnovější", a to na výrobu platových přepravek, které budou sloužit k převozu raněných zvířat na veterinární stanici nebo do záchranných stanic pro raněná zvířata.

Vyráběli jsme tak sérii přepravek různých velikostí, které budou určeny jak pro malou zvěř, tedy například ježky, veverky nebo drobné ptactvo, tak i zvěř větší, jako třeba poraněné srny nebo větší ptáky, například čápy.

Přepravky jsou vyráběny z materiálu polypropylenu v zelené barvě, jsou opatřeny madly pro snadnou manipulaci a mají větrací otvory a aretaci dvířek.

Zpět na aktuality
Přepravky pro převoz zvířat pro záchrannou stanici Pasíčka

Kontakt & Poptávka

+420 469 682 303-5

+420 800 13 11 13

ekomonitor@ekomonitor.cz

Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.

Píšťovy 820, 537 01 Chrudim III (mapa)

IČ: 15053695 / DIČ: CZ15053695

ISDS: 3v8a5db

Kompletní kontakty

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: