NPŽP - zpracování projektů

Národní program Životní prostředí (NPŽP) podporuje projekty na ochranu a zlepšování životního prostředí v České republice. Podpora směřuje na efektivní a šetrné využívání přírodních zdrojů, nápravu negativních dopadů lidské činnosti na životní prostředí, zmírňování a přizpůsobení se dopadům změny klimatu a účinnou prevenci prostřednictvím environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty obyvatel České republiky. Program je navržen jako doplňkový k jiným dotačním programům, především Operačnímu programu Životní prostředí, programu Nová zelená úsporám, Modernizačnímu fondu, Operačnímu fondu Spravedlivá transformace a dalším programům administrovaným přímo Ministerstvem životního prostředí.

Žadatelům nabízíme komplexní poradenství, administrativní úkony a komunikaci s pracovníky Státního fondu životního prostředí od přípravy projektové dokumentace, vypracování a podání žádosti o dotaci, manažerské řízení projektu (tj. kompletace veškerých dokladů k vydání Rozhodnutí o poskytnutí dotace, činnosti v průběhu realizace projektu, zpracování žádostí o platbu, průběžných zpráv o realizaci a žádostí o změnu) až po závěrečné vyhodnocení akce a monitorování projektu po dobu udržitelnosti po skončení realizace projektu.

V případě dotazu volejte ZDARMA

+420 800 13 11 13
image
image

Kontakt & Poptávka

+420 469 682 303-5

+420 800 13 11 13

ekomonitor@ekomonitor.cz

Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.

Píšťovy 820, 537 01 Chrudim III (mapa)

IČ: 15053695 / DIČ: CZ15053695

ISDS: 3v8a5db

Kompletní kontakty

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: